Restaurace

Restaurace

 

Co Vám nabízíme? Od pondělí do pátku podáváme tři druhy obědového menu v ceně 80 Kč včetně polévky a moučníku. V případě, že k nám zavítáte odpoledne nebo večer, můžete si vybrat z bohaté nabídky našeho jídelního lístku

 

Snídaně se podává: denně od 7.00-9.30 hod. Součástí hotelu je restaurace nabízející speciality české domácí kuchyně, široká nabídka vín z vinných sklepů Lechovice, pivo Pilsner Urquell a Avar. Kapacita restaurace 50 míst. V prostorách restaurace mají hosté možnost využít zdarma připojení k Internetu.


Netradiční posezení v Restauraci MAX
V naší restauraci naleznete spoustu příjemných zákoutí. Ať už se rozhodnete posadit se v restauraci, v salonku, u baru nebo na pavlači, všude na Vás dýchne pohoda a klid. Vezměte své přátele, kolegy nebo rodinu a přijďte si k nám odpočinout.

 

Otevírací doba
Restaurace: 

pondělí - neděle 10.00 - 22.00

 

Singer Bar: 

pondělí - neděle 22.00 - 10.00

Přijímáme platby stravenkami - Ticket Restaurant, Sodexho PASS, cheque déjeuner, Exit Group.
V restauraci je také možnost bezdrátového připojení k internetu prostřednictím Wi-Fi.

A ještě několik tipů...
Máte malý byt, velkou rodinu a "hrozí" Vám letos oslava "kulatin"? Nebo Vám Vaše ratolest právě oznámila, že se příští měsíc vdává, žení? Žádný problém! PŘIPRAVÍME Vám slavnostní tabuli v našem salonku.

Čeká Vás důležité pracovní jednání? Co takhle obchodního partnera dobře nasytit u nás. S plným žaludkem se OBCHODY UZAVÍRAJÍ LÉPE!

Šéfové pracovních týmů - jsou už vaši kolegové unavení monotónními pracovními poradami? Udělejte občas změnu a uspořádejte MOTIVAČNÍ SNÍDANI U NÁS!

... ať už máte jakýkoli důvod, zavítejte do restaurace MAX. Těšíme se na Vás!